Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Media
Jesteś tu: Media > Polski > Aktualności

Zarządzanie ryzykiem - konkurs dla studentów

2013-11-22 pl kategoria: informacja inne konkurs 

Zapraszamy studentów kierunków ekonomicznych i finansowych  (studia magisterskie i doktoranckie) do udziału w konkursie, którego nagrody zostały ufundowane przez Narodowy Bank Polski. Celem konkursu, który trwa do 15 stycznia 2014 r., jest wyłonienie polskich talentów z zakresu zarządzania ryzykiem i stworzenie możliwości prezentacji na forum międzynarodowym ich dokonań, jak również udziału w dyskusji z przedstawicielami zagranicznych ośrodków naukowych.

Laureatom konkursu (30 osób) zostanie sfinansowany udział w International Risk Management Conference 2014 pod tytułem „The Safety of the Financial System. From Idiosyncratic to Systemic Risk”. Dwudniowa konferencja jest organizowana przez New York University - Stern School of Business, University of Florence, The Risk, Banking and Finance Society (stali organizatorzy) oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie (organizator goszczący).

Jej VII edycja obędzie się w dniach 23-24 czerwca 2014 r. na terenie kampusu SGH w Warszawie. Konferencja skupia naukowców i praktyków z całego świata, stanowiąc platformę do prezentacji najnowszych wyników badań z zakresu zarządzania ryzykiem.


Szczegółowe informacje

ZNAK_NBP_projekt_realizowany.jpg

Archiwum