Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Media
Jesteś tu: Media > Polski > Aktualności

Program podwójnego dyplomu z Toulouse Business School

2015-02-03 pl kategoria: informacja Współpraca międzynarodowa 

DPM informuje o podpisaniu 27 stycznia 2015 r. nowego Magisterskiego Programu Podwójnego Dyplomu z Toulouse Business School (TBS), Francja​ na kierunkach: Zarządzanie oraz International Business.

TBS jest bardzo dobrą francuską uczelnią wyspecjalizowaną w kształceniu z zakresu zarządzania, cieszącą się tzw. koroną akredytacyjną tj. EQUIS, AACSB i AMBA. Uczelnia posiada trzy kampusy: główny w Tuluzie, w Barcelonie oraz w Casablance, gdzie oferowana jest edukacja typu executive.

W ramach programu studenci SGH, zgodnie z obowiązującą strukturą, będą realizować jeden rok studiów w TBS, podczas którego będą mieli szeroki wybór specjalizacji w ramach 5 „Professional Options” oferowanych w języku angielskim, ale także kilkunastu w języku francuskim. Jakkolwiek językiem studiów w tym MPPD będzie język angielski, to studenci SGH legitymujący się (wymaganą na poziomie minimum B2) znajomością języka francuskiego będą mogli studiować w TBS także w języku francuskim. Mamy nadzieję, że nowa oferta MPPD dla studentów kierunków zarządzanie i International Business z bardzo dobrym partnerem francuskim jakim jest Toulouse Business School wzbudzi zainteresowanie studentów SGH. 

Dużym zainteresowaniem studentów SGH cieszy się – z racji dużej dynamiki rozwoju rynku lotniczego w Polsce – sektor lotniczy, a TBS oferuje między innymi specjalizacje w zakresie zarządzania sektorem lotniczym we współpracy z koncernem AirBus, który ma swoją siedzibę w tym mieście.

Więcej informacji o MPPD, jego strukturze, programie studiów oraz warunkach kwalifikacji ukaże się wkrótce na stronie DPM.

Archiwum