Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Media
Jesteś tu: Media > Polski > Aktualności

SGH w rankingu „Financial Times” Master in Management 2019

2019-10-28 pl kategoria: informacja 

​28 października dziennik „The Financial Times” opublikował ranking programów magisterskich z zakresu zarządzania „Masters In Management”. Dwa programy studiów oferowane przez SGH po raz kolejny znalazły się wśród stu najlepszych na świecie. CEMS Master In Management współorganizowany przez SGH – jedyną polską uczelnię ekonomiczną należącą do stowarzyszenia CEMS – awansował na 8. miejsce. Drugi kierunek z zarządzania prowadzony przez SGH znalazł się na 58. miejscu rankingu.

– Rankingi kierunków dziennika „The Financial Times” oceniają przede wszystkim powodzenie absolwentów na rynku pracy. Obecność w setce najlepszych – i to podwójna – potwierdza wysoką jakość kształcenia Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i renomę, jaką cieszą się jej absolwenci na rynku pracy – komentuje rektor SGH prof. Marek Rocki. – Przyjęcie zaproszenia do konsorcjum CEMS było jedną z najlepszych strategicznych decyzji podjętych przez uczelnię. Doświadczenie związane ze współprowadzeniem kierunku CEMS MIM zaprocentuje także podczas starań o międzynarodowe akredytacje, które podniosą wyniki SGH w rankingach uczelnianych.

W 2017 roku studenci kierunku CEMS MIM wybrali SGH jako „uczelnię roku”, a zajęcia prowadzone przez prof. Jacka Mirońskiego wyróżnili tytułem „kurs roku”.

Więcej informacji w „Gazecie SGH”

Archiwum