Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Media
Jesteś tu: Media > Polski > Aktualności

Piotr Wójcik laureatem konkursu na pracę z zakresu CSR

2015-11-06 pl kategoria: informacja inne konkurs 

​W konkursie Verba Veritatis nagradzane są prace dyplomowe z zakresu etyki biznesu, szeroko pojętego CSR i przeciwdziałania nadużyciom gospodarczym. Patronem honorowym konkursu jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

W tegorocznej edycji konkursu w kategorii Prace Doktorskie laureatem konkursu został Piotr Wójcik, który zajął pierwsze miejsce za pracę pt. „Dynamic capability to create shared value as a new approach to corporate social responsibility”. Promotorem pracy jest prof. dr hab. Tomasz Gołębiowski.

W konkursie wzięli udział absolwenci studiów dyplomowych, podyplomowych i doktorskich państwowych oraz niepaństwowych uczelni wyższych w całej Polsce.

Konkurs Verba Veritatis realizowany jest już od dziewięciu lat. Jego celem jest inspirowanie do budowania kapitału społecznego poprzez podnoszenie poziomu wiedzy i kompetencji w zakresie etyki biznesu, ładu korporacyjnego i społecznej odpowiedzialności biznesu. Konkurs ma pomóc w zachęcaniu młodych osób, które właśnie wkraczają do polskiej gospodarki jako pracownicy czy przedsiębiorcy do praktykowania postaw etycznych, odpowiedzialnych i zgodnych z zasadami biznesu społecznie odpowiedzialnego.

Więcej informacji​

Archiwum