Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Media
Jesteś tu: Media > Polski > Aktualności

Konkurs o stypendia Fundacji Crescendum EST - Polonia

2013-11-25 pl kategoria: informacja Konkurs 

Zarząd Fundacji Crescendum EST – Polonia* ogłasza XVIII Konkurs o stypendia Fundacji.

​Konkurs przeznaczony jest dla wybitnie uzdolnionych studentów i młodych pracowników naukowych, którzy pragną podjąć studia/badania w najlepszych ośrodkach akademickich na świecie.
W konkursie mogą wziąć udział obywatele polscy, mieszkający na stałe w Polsce, którzy posiadają świetne wyniki w nauce i dysponują osiągnięciami naukowymi oraz projektami badawczymi.
Kwestionariusz aplikacyjny z załącznikiem należy przesłać do 31.12.2013 r. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na 15 kwietnia 2014 r.

Kwestionariusz, regulamin, statut i sylwetki stypendystów

* Fundacja Crescendum Est - Polonia została powołana 11 marca 1997 roku przez Aleksandra Gudzowatego. Jej celem jest stworzenie dla szczególnie uzdolnionej młodzieży warunków zapewniających pełny rozwój zdolności i talentów, zwłaszcza poprzez umożliwienie jej kształcenia się na najlepszych uczelniach krajowych oraz zagranicznych. Fundacja realizuje swój cel poprzez udzielanie stypendiów, finansowanie krajowych i zagranicznych studiów, kursów, przyznawanie nagród i wyróżnień za szczególne osiągnięcia naukowe.

Archiwum