Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Media
Jesteś tu: Media > Polski > Aktualności

Zapisy na EUD i AME - semestr zimowy 2016/2017

2016-09-06 pl kategoria: informacja warsztat 

W dniu 7 września br. ruszają zapisy na zajęcia Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego oraz Akademii Młodego Ekonomisty odbywające się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w semestrze zimowym 2016/2017. Rekrutacja potrwa do 18 września br.

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy (EUD) to projekt adresowany do uczników 5. i 6. klas szkoły podstawowej. Jak co roku, w semestrze zimowym odbędzie się sześć spotkań, w trakcie których dzieci będą zgłębiać tajniki ekonomii i zarządzania. Dowiedzą się m.in. czym jest marketing, jak poznać jego strategie, do czego potrzebni są ekonomiści, jaka jest rola banków w gospodarce, a także czy warto przystąpić do strefy euro.

Starsze dzieci, uczniów szkół gimnazjalnych, zapraszamy do udziału w projekcie Akademia Młodego Ekonomisty (AME). W nadchodzącej edycji przewidziano zajęcia z zakresu zarządzania projektami, wahań koniunktury gospodarczej, finansowania działalności przedsiębiorstwa, a także autoprezentacji.

Pierwsze zajęcia odbędą się już 28 września br. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje, a także elektroniczne formularze rejestracyjne znajdują się na stronach internetowych projektów: www.uniwersytet-dzieciecy.pl (EUD) oraz www.gimversity.pl (AME)


Archiwum